Onze diensten

Onthaal: 03 790 18 83
Algemeen directeur: Nora De Caluwe: nora.decaluwe@sgr17.be
Coördinerend directeur secundair onderwijs: Petra De Saegher - petra.desaegher@sgr17.be
Directeur-coördinator basisonderwijs: Patrick Wittock - patrick.wittock@sgr17.be

Petra

De Saegher

petra.desaegher@sgr17.be

Patrick

Wittock

patrick.wittock@sgr17.be

Stefan

Imschoot

stefan.imschoot@sgr17.be

Maria

Munteanu

03 790 18 85

maria.munteanu@sgr17.be

Veerle

De Schoesitter

03 790 18 88

0491 39 24 17

veerle.deschoesitter@sgr17.be

Technisch ICT-coördinator Bao

William

Collier

william@sgr17.net

Regine

Lecocq

03 790 18 81

0473 64 60 88

regine.lecocq@sgr17.be

Tom

Van Haver

03 790 18 92

0486 99 98 66

tom.vanhaver@sgr17.be

Evy

Dierickx

+32 3 790 18 88

evy.dierickx@sgr17.be

Carine

Killemaes

0478 51 19 66

carine.killemaes@sgr17.be

Martine

Van Uytfange

03 790 18 84

0498 48 90 88

martine.vanuytfange@sgr17.be

Ellen

De Clercq

03 790 18 86

ellen.declerck@sgr17.be

Filip

Smet

0494 36 13 29

filip.smet@sgr17.be

Pedagogisch ICT-coördinator Bao

Romina

Vandenborne

romina@sgr17.net

Karen

Seghers

03 790 18 80

0471 34 73 49

karen.seghers@sgr17.be

Nora

De Caluwe

03 790 18 93

nora.decaluwe@sgr17.be

Liesbet

De Winter

03 790 18 80

liesbet.dewinter@sgr17.be

Myriam

Peeters

03 790 18 89

myriam.peeters@sgr17.be

Patricia

Uyttesprot

0492 22 32 61

patricia.uyttesprot@sgr17.be

Liz

Nayibe Davila

03 790 18 95

liz.davila@sgr17.be

Ulla

De Meirleir

03 790 18 87

ulla.demeirleir@sgr17.be

David

De Keersmaecker

0499 85 89 74

david.de.keersmaecker@g-o.be

© 2023 GO! scholengroep Waasland. Alle rechten voorbehouden.
KlokkenluidersPrivacyverklaringCookieverklaring